TEN 40-2423WIR ImageNäytä suurempi kuva
Kuva voi olla edustus.
Katso tuotetietojen tekniset tiedot.
TEN 40-2423WIR
Varastossa 16 pcs Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
Valmistaja Osa numero:
TEN 40-2423WIR
Valmistaja / merkki
Traco Power
Osa Kuvaus:
DC DC CONVERTER +/-15V 40W
lomakkeissa:
TEN 40-2423WIR(1).pdfTEN 40-2423WIR(2).pdfTEN 40-2423WIR(3).pdfTEN 40-2423WIR(4).pdf
Lyijytön tila / RoHS-tila:
Varastojen kunto:
Uusi alkuperäinen, 16 kpl varastossa.
Alusta lähtien:
Hong Kong
Lähetystapa:
DHL/Fedex/TNT/UPS
Kysely verkossa
Osa numero
Valmistaja
Vaadittava määrä
Yrityksen nimi
Yhteyshenkilön nimi
Sähköposti
Puhelin
Viesti
Anna Vahvista koodi ja klikkaa "Lähetä"
Osa numero TEN 40-2423WIR
Valmistaja / merkki Traco Power
Varastomäärä 16 pcs Stock
Kategoria Virtalähteet - Board Mount > DC DC-muuntimet
Kuvaus DC DC CONVERTER +/-15V 40W
Lyijytön tila / RoHS-tila: RoHS Compliant
Jännite - Tuotos 4 -
Jännite - Tuotos 3 -
Jännite - Tuotos 2 -15V
Jännite - Tuotos 1 15V
Jännite - Isolation 1.6 kV
Jännite - tulo (Min) 9V
Jännite - tulo (Max) 36V
Tyyppi Isolated Module
Toimittaja Device Package Module
Koko / Dimension 2.00" L x 1.00" W x 0.40" H (50.8mm x 25.4mm x 10.2mm)
Sarja TEN 40WIR (40W)
Virta (wattia) 40 W
Pakkaus / Case 6-DIP Module
Paketti Tube
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C (With Derating)
Lukumäärä Lähdöt 2
Asennustyyppi Through Hole
ominaisuudet Remote On/Off, OCP, OVP, SCP, UVLO
tehokkuus 90%
Nykyinen - Output (Max) 1.333A, 1.333A